Яценюк: Україна перебуває в стані економічної, мілітарної, інформаційної війни


Яценюк: Україна перебуває в стані економічної, мілітарної, інформаційної війни

Україна перебуває в стані економічної, мілітарної, інформаційної війни, вважає прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Про це він заявив під час конференції на тему “Від державного до суспільного мовлення”.

За словами Яценюка, Україні необхідне нове, якісне Громадське телебачення, яке буде говорити правду.

“Правда в першу чергу потрібна мільйонам українців. Тим більше, в ці складні часи. У ці складні часи, коли Україна перебуває в стані реальної війни: війни мілітарної, війни економічної, війни не оголошеної, але надто ефективної – інформаційної. І часто складається так, що інформаційна війна має набагато більший вплив як усередині України, так і зовні, коли на біле східні сусіди кажуть чорне. Коли пропаганда 80-річної давності здається просто квіточками порівняно з тим, що показують канали сусідньої держави”, – зазначив глава уряду.

Яценюк підкреслив, що “саме в такі часи виникає реальна потреба в правдивій та справедливій ​​інформації”, для чого зроблені кроки з ухвалення закону про Громадське телебачення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua