У Києві відремонтують дахи та під'їзди


У Києві відремонтують дахи та під'їзди

Міськвлада знайшла 30 млн грн на ремонт дахів, під’їздів та фасадів житлових будинків столиці. Ремонтувати будуть не всі вдома, а лише найбільш аварійні – їх відберуть у кожному районі зі списків, поданих владою.

«Розпорядження опубліковане. Тепер справа за малим: потрібно розробити проекти і кошториси, укласти договори і приступити до робіт. Ми плануємо розпочати ремонти вже в липні, а завершити – до початку опалювального сезону, середини жовтня», – розповів «Сегодня» директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький.

За розпорядженням КМДА, підписаним ще Володимиром Бондаренком, ремонти пройдуть у кожному з десяти районів столиці. Найбільше пощастить жителям Дарницького району – тут відремонтують 40 будинків. У Голосіївському районі проведуть ремонт 28 будинків, у Деснянському – 38 будинків, у Дніпровському – 21 будинку, в Оболонському – 32 будинків, у Подільському – 23 будинків, у Святошинському – 19 будинків. У Печерському, Солом’янському та Шевченківському районах на ремонт відібрали по 33 будинки.

У 107 будинках відремонтують дахи, в 94 будинках полагодять фасади, а ремонт під’їздів і внутрішньобудинкових інженерних мереж проведуть в 98 будинках. На всі роботи з міськбюджету виділять 30 млн гривень.

Торік міськвлада на ремонти теж планувала виділити 30 млн гривень. Але, за словами депутата Верховної Ради Олександра Бригинця, обсяг фінансування був значно скорочений. Загалом же програма модернізації житлофонду Києва оцінюється в майже 10 млрд грн і включає в себе, крім іншого, ремонт і заміну ліфтів, асфальтування тротуарів, облаштування прибудинкових територій та облаштування дитячих і спортмайданчиків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua