Західінкомбанк розпочинає виплати коштів вкладникам через відділення банку "Хрещатик"


Західінкомбанк розпочинає виплати коштів вкладникам через відділення банку "Хрещатик"

З 27 червня 2014 року Публічне акціонерне товариство «Західінкомбанк» (далі – ПАТ «Західінкомбанк») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився до 29 травня 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через відділення Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Хрещатик».

Для отримання коштів за вказаними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ХРЕЩАТИК» з паспортом і документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «Західінкомбанк».

Про терміни та порядок виплат вкладникам, термін дії договорів яких закінчується після 29 травня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб-www.fg.gov.ua та на сайті ПАТ «Західінкомбанк» – www.inkom.lutsk. ua.

Довідкова інформація за телефоном у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) і ПАТ «Західінкомбанк»: (0332) 78-02-22.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua