У Криму можуть з'явиться 3 платних дороги


У Криму можуть з'явиться 3 платних дороги

Три автодороги в Криму можуть реконструювати із залученням приватних інвестицій, внаслідок чого за проїзд по них будуть стягувати плату.

Зацікавленість у проектах державно-приватного партнерства (ДПП) вже виявили російські, турецькі, ізраїльські, австрійські і китайські компанії, повідомлють російські ЗМІ з посиланням на главу Федерального дорожнього агентства (Росавтодор) Романа Старовойта.

“У будь-якому випадку рішення про можливість безкоштовного або платного проїзду приймає уряд РФ”, – наголосив Старовойт.

“Дороги, ймовірно, реконструюють із залученням приватних інвестицій. За словами керівника Росавтодору, це пов’язано з ситуацією на світовому ринку. Замовників не так багато, а в Криму обсяг робіт дуже великий”, – сказав чиновник.

Він також назвав три автомагістралі, що підлягають реконструкції. “Керч – Сімферополь – Севастополь, Сімферополь – Джанкой, тому що в Джанкої вузлова залізнична станція, і найбільш технічно складна дорога – по південному березі Криму, через Алушту та Ялту”, – заявив Старовойт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua