Українці у травні прострочили понад 100 млрд грн кредитів


Українці у травні прострочили понад 100 млрд грн кредитів

Частка простроченої кредитної заборгованості в Україні в травні 2014 року зросла на 0,2 відсоткового пункту – до 10,1% суми наданих кредитів, порівняно з квітневими 9,9%. На початку року цей показник становив 7,7%.

А надано було кредитів, за даними на кінець травня, на суму 1,017 трлн грн. Від початку року цей показник збільшився на 106,396 млрд грн. Тобто сума прострочених кредитів становила більш ніж 100 млрд грн.

НБУ також повідомив, що частка іноземного капіталу в сукупному статутному капіталі банків країни в травні зросла на 0,2 в. п. – до 33,7%. При цьому, за повідомленням, у травні в Україні налічувався 51 банк з іноземним капіталом.

За останні 5 місяців активи банків зросли на 37 млрд грн до 1,315 трлн грн, а статутний капітал на 1,149 млрд грн – до 186,388 млрд грн.

Нагадаємо, банківська система України за підсумками січня-травня 2014 року отримала 10,373 млрд грн збитку, в той час як за аналогічний період минулого року прибуток банківської системи становив 1,061 млрд грн.

За інформацією НБУ, отримання такого результату значною мірою обумовлено збитками банків, до яких Фондом гарантування вкладів фізичних осіб були введені тимчасові адміністрації, і без урахування цих банків за січень-травень 2014 року банки отримали 3,7 млрд грн прибутку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua