Мільярдер Новинський оскаржить в суді ліквідацію банку "Форум"


Мільярдер Новинський оскаржить в суді ліквідацію банку "Форум"

“Смарт-холдинг” оскаржує в суді ліквідацію банку “Форум”, повідомив керівник департаменту зв’язків з громадськістю холдингу Євген Загорулько.

“Позов, у якому міститься вимога скасувати рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про ліквідацію банку “Форум”, поданий від імені Yernamio Consulting LTD. Це пов’язано з тим, що Смарт-холдинг поки не побачив, що в процесі ліквідації банку будуть захищені інтереси вкладників”, – повідомив він на своїй сторінці у Фейсбуці.

“До кінця тижня ми перебуваємо в переговорному процесі з Нацбанком України, ФГВФО, вкладниками. Існує велика ймовірність, що буде знайдено компромісне рішення. Тоді позов може бути відкликаний”, – додав Євген Загорулько.

За його словами, цей позов є інструментом для вироблення рішення, яке максимально задовольнить інтереси вкладників.

“Якби Альфа-Банку, як повідомлялося раніше, були передані активи “Форуму” і менеджери “Альфи” дійшли компромісного рішення з НБУ, ФГВФО та вкладниками щодо переданого портфеля і розміру рефінансу, позов був би відкликаний”, – додав він.

Як повідомлялося, НБУ 13 червня прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку “Форум”.

Банк “Форум” заснований в 1994 році. На 1 січня 2014 року “Смарт-холдинг” володів 98,6764% статутного капіталу банку “Форум” через кіпрську Yernamio Consulting Ltd.

За даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року за розміром загальних активів банк “Форум” посідав 24-е місце (10,404 млрд грн), серед 180 українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Форум
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua