НБУ за 5 місяців на рефінансування банків витратив майже 105 млрд грн


НБУ за 5 місяців на рефінансування банків витратив майже 105 млрд грн

Національний банк України у травні 2014 року порівняно з квітнем скоротив обсяг рефінансування банків на 21,8% – до 18,3 млрд грн, повідомляється на сайті Національного банку України.

“Обсяг рефінансування банків Національним банком України в травні становить 18,3 млрд грн (від початку року – 104,8 млрд грн)”, – йдеться в повідомленні регулятора.

За повідомленням, середньозважена відсоткова ставка за цими операціями за травень становить 16,4% річних (від початку року – 13,93% річних).

Обсяг операцій з мобілізації коштів, що проводяться регулятором з метою абсорбування ліквідності, в травні становить 112,9 млрд грн (від початку року – 498,2 млрд грн). Середньозважена відсоткова ставка за операціями з мобілізації коштів у травні становила 4,57% (від початку року – 2,89% річних).

Обсяг коррахунків банків у Національному банку України в травні скоротився на 15,8% (від початку року – на 23%) – до 25,5 млрд грн.

За даними НБУ, середньозважена вартість кредитів на міжбанківському кредитному ринку в травні в національній валюті знизилася до 8,69% з 9,08% у квітні.

Як повідомлялося, Національний банк України у квітні 2014 року порівняно з березнем скоротив обсяг рефінансування банків на 27,6% – до 23,4 млрд грн. Середньозважена відсоткова ставка за цими операціями за квітень становить 15,54% річних (від початку року – 13,41% річних).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua