Україна посіла п'яте місце серед країн Європи за кількістю відпочиваючих, що віддають перевагу внутрішньому туризму


Україна посіла п'яте місце серед країн Європи за кількістю відпочиваючих, що віддають перевагу внутрішньому туризму

Кількість європейських туристів, які проведуть відпустку на батьківщині, в цьому році зросте більш ніж удвічі. Україна посіла п’яте місце серед країн Європи за кількістю відпочиваючих, що віддають перевагу внутрішньому туризму. Про це повідомляють у компанії MasterCard.

Цього року значно більша кількість європейців проведе свою відпустку в рідних країнах. У MasterCard проаналізували результати дослідження сфери туризму Euromonitor і дійшли висновку, що в 2014 році кількість відпусток без виїзду за кордон зросте на 114%, це в два рази більше, ніж у 2013 році. За прогнозами дослідників 1,14 млрд європейців будуть відпочивати вдома, обираючи перевірені варіанти. Перше місце за кількістю туристів, які планують насолоджуватися відпусткою у своїй країні, посіла Франція, за нею йдуть Швеція, Іспанія, Великобританія і Україна.

Крім цього було встановлено, що в 2013 році два з п’яти європейців провели свою відпустку на батьківщині, і одна п’ята частина туристів подорожували за межі Європейського Союзу.

У звіті також наголошується, що європейці частіше обирають знайомі й перевірені місця і маршрути: більше половини (56%) прислухаються до рекомендацій друзів, колег і родичів. І навіть після прибуття на місце відпочинку вони продовжують обирати перевірені та комфортні види розваг: у 2013 році майже половина (46%) європейців обрали відпустку на пляжі, а не більш авантюрні варіанти.

Коментуючи тенденції відпочинку 2014 року, Хав’єр Перез, президент компанії MasterCard Europe, зазначив: “Насправді не дивно, що туристи планують відпочивати вдома, адже в Європі є стільки прекрасних можливостей для подорожей. Схоже, що європейці хочуть уникнути відчуття тривоги, пов’язаного з виходом за межі зони комфорту, і тому схильні досліджувати ті місця, які знаходяться недалеко від їхнього будинку”, – говорить Перез.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua