ДНР вже просить у Росії стабілізаційний кредит - як мінімум, на $1 млрд


ДНР вже просить у Росії стабілізаційний кредит - як мінімум, на $1 млрд

Керівництво самопроголошеної «Донецької народної республіки» звернулося до Росії з проханням надати «стабілізаційний кредит» у розмірі 30 млрд рублів (близько $1 млрд).

«Єдиний вихід із ситуації полягає у негайному перезапуску економіки регіону на основі російського рубля. Для цього необхідне створення центрального банку та отримання стабілізаційного кредиту від Росії у розмірі як мінімум $1 млрд», – заявив у Державній думі Росії на розширеному засіданні представників громадських організацій та органів державної влади один з лідерів ДНР Борис Борисов.

За його словами, центробанк повинен бути створений в Ростові-на-Дону.

Борисов пояснив, що необхідність надання такого кредиту пояснюється тим, що економіка Донбасу становить «приблизно понад 1 трлн рублів річного валового регіонального продукту», а кредит на $1 млрд становить близько 2-3% від ВВП Донецької області.

«Це не велика цифра. На підставі внутрішніх ресурсів можна було б докапіталізувати цю суму вдвічі і мати достатньо коштів для організації нормального господарського обороту», – сказав він.

Як повідомляв «Капітал», раніше Росія заявила, що неодмінно надасть гуманітарну допомогу жителям південного сходу України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua