Конвертації валютних кредитів у гривневі за пільговим курсом не буде - заявив Кабмін


Конвертації валютних кредитів у гривневі за пільговим курсом не буде - заявив Кабмін

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить вирішення проблеми погашення валютних позик у застосуванні механізмів розстрочки.

“Будемо робити все для того, щоб стабілізувати курс і напрацювати механізм через розстрочки погашення та захисту і людей, і банків, і тих, хто вклав у ці банки”, – сказав він у вівторок виступаючи в парламенті.

За словами прем’єра, застосування штучно завищеного курсу гривні до розрахунків позичальників з банками несе розбалансованість банківського сектора.

“Простого рішення тут немає. Можна прийняти закон і написати – всім давайте поставимо 1 (долар – Ред.) до 5 (гривень – Ред.). Але це ж буде брехня. Я вам брехати не буду – це голий популізм. Бо тоді ми не віддамо депозити, кредити”, – пояснив Яценюк.

При цьому глава уряду заявив, що девальвація могла бути більш глибокою.

“Зараз тримаємо курс на рівні 11,92 (грн/$ – Ред.). А мало б вже за таких обставин, м’яко кажучи, бути в два рази більше”, – констатував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua