0 800 307 555
0 800 307 555

У США порахували розмір щорічних збитків від аварій

Світ
269
Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) провела дослідження, в рамках якого з’ясувалося, що держава щороку втрачає на дорожньо-транспортних пригодах 871 млрд доларів. Ця сума склала 1,9% від розміру американського ВВП в 2010 році.
Втрати включають в себе 277 млрд доларів економічного збитку – майже по 900 доларів на кожного американського громадянина, а також збитки в 594 млрд доларів, викликані смертю або зниженням якості життя через отримані травми.
У числі основних причин ДТП було названо водіння в нетверезому стані. З цієї причини держава втратила 49 млрд доларів або 158 доларів на кожного американця на рік. У понад 90 відсотків п’яних водіїв, що потрапили в ДТП, рівень концентрації алкоголю в крові становив 0,08 проміле або вище.
Перевищення максимально допустимої швидкості вилилося у втрати в розмірі 59 млрд доларів (191 долар на людину). Збиток, який принесли аварії через неуважність водіїв, склав 46 млрд доларів (148 доларів на людину). Розміри втрат від ДТП за участю пішоходів або велосипедистів виявилися рівні 19 млрд доларів, а загальні збитки, викликані зниженням якості життя потерпілих, склали 90 млрд доларів.
Використання ременів безпеки допомогло запобігти 12,5 тис. смертельних ДТП і 308 тис. тяжких травм, а також зберегти 69 млрд доларів, які б пішли лікування та інші витрати. При цьому загибель і травми, отримані дійсно непристебнутими водіями, вилилися в втрати в розмірі 72 млрд доларів. За даними NHTSA, в 2013 році ременями користувалися 87 відсотків американців.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас