Чи введе ЄС безвізовий режим з Україною до кінця цього року? - опитування читачів Finance.UA


Українці зможуть їздити до ЄС без віз вже до кінця року, пообіцяв міністр юстиції Павло Петренко. “Україна виконала всі юридичні вимоги щодо гармонізації вітчизняного законодавства з нормами ЄС і готова перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з країнами Євросоюзу. Фактично ми вийшли на фінішну пряму в питанні безвізового режиму з ЄС і маємо всі шанси вирішити це питання до кінця року”, – заявив він.

Читачі Finance.UA більш скептично ставляться до шансів на можливість вільно їздити в Європу. Лише 17% вірять, що матимуть таку можливість до кінця року. 38% респондентів вважають, що ЄС максимально полегшить візовий режим, але не більше того. Недовірливих виявилось 24% – вони переконані, що це лише обіцянки. Ще 10% опитаних читачів очікують подібних дій від ЄС унаступному році. 8% обрали варіант “Дуже хочеться вірити”, а 3% зручно із мультишенгеном.

30_05_14_ukr

Тим не менш, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський також дав позитивну оцінку такій можливості. “Вже 2 червня відбудеться засідання Європейської комісії, на якому вирішуватимуть питання про те, чи завершила Україна першу фазу плану дій щодо лібералізації візового режиму, і чи може вона перейти до другої фази, повідомив Томбінський. “А після другої фази, так як це було з Молдовою, це може бути кілька місяців, і буде безвізовий режим”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua