В разі обвалу цін на зерно, відбудеться "хлібний Майдан" - думка


В разі обвалу цін на зерно, відбудеться "хлібний Майдан" - думка

Голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Іван Томич впевнений, що в разі обвалу цін на зерно, відбудеться хлібний Майдан. Про це він сказав під час круглого столу.

Він зазначив, що виповнюється 100 днів з моменту приходу нової влади, проте аграрії не почули озвучених напрямів або загальних підходів до формування нової аграрної політики України. Також він відзначив відсутність діалогу між владою, представниками галузі та громадськістю.

“Я сьогодні звертаюся до влади – і до ВР, і до уряду… Якщо станеться обвал ціни (на зерно – ред.) в липні-серпні, я заявляю від об’єднання – буде хлібний Майдан”, – зазначив І.Томич.

Він також зазначив, що аграрії чекають, що згідно закону України, ціна на продовольчу пшеницю 5 класу буде встановлена ​​на рівні 2,5 тис. грн.

“Ми чекаємо найближчим часом такого результату… Якщо буде ця витримана позиція, навіть якщо нічого більше не буде, аграрії виживуть і забезпечать продовольство і наступного року. Якщо це буде зірвано, продовольча безпека наступного року може бути під загрозою”, – сказав І.Томич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua