Ігнорування проблем валютних позичальників загрожує соціальним вибухом в Україні - думка


Ігнорування проблем валютних позичальників загрожує соціальним вибухом в Україні - думка

Скрутна фінансова ситуація, в якій зараз опинилися валютні позичальники в Україні, загрожує соціальним вибухом. Про це під час прес-конференції в Києві розповіла активістка ГО “Правдива країна” Тетяна Руденко.

“Хочу звернути увагу на соціальний аспект – 4 млн. позичальників це дуже добре, але не було б щастя, так нещастя допомогло нам усім об’єднатися. І ця проблема об’єднала всю Україну на сьогоднішній момент. У Донецьку, на зустрічі позичальників, яка проходила фактично під кулями, учасники заявили, що шини у них вже готові, а коктейлі Молотова готуйте на місці, бо нас блок-пости не пропустять”, – розповіла вона.

“Я хочу, аби усі розуміли, що це досить серйозно. Я розумію, наскільки сильним може бути загострення пристрастей, просто неприборканим. Якщо у четвер Верховна Рада не прийме хоч якесь рішення, ми просто не в стані будемо хоч якимсь чином утримати натиск людей. Це вже не натовп. Люди після Майдану, після Криму, після подій на Сході, вже організовані. Вони розуміють, що потрібно робити: створюють мобільні групи, яким можна подзвонити, якщо прибігли раптом колектори і щось забирають. Відбувається самоорганізація. Тому краще сто з тисячі, ніж мільйон з нічого. Банкіри повинні розуміти, якщо сьогодні вони хочуть мільйон, тому що їм так сильно потрібні гроші, вони нічого не отримають, окрім як свавілля в країні”, – підсумувала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua