Призначений новий начальник Держгеології


Призначений новий начальник Держгеології

Новим головою Державної служби геології та надр України призначений Дмитро Кащук.

Відповідне розпорядження від 21 травня опубліковане на сайті Кабінету Міністрів.

До останнього часу відомством керував Роман Сторожев, але його звільнили 30 квітня.

Відомо, що протягом 2005-2006 років Дмитро Кащук працював в комітеті Верховної Ради з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій. З 2006 по 2008 рік був помічником-консультантом народного депутата України (комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, комітет з питань бюджету).

У 2008 році призначений заступником директора департаменту розвитку експорту-начальником відділу інструментів і програм підтримки експорту Міністерства економіки України, а в 2009 році – заступником директора департаменту – начальником відділу розвитку експорту департаменту зовнішньоекономічної політики Міністерства економіки.

Нагадаємо, що за Януковича посада голови Держгеології була своєрідним трампліном для переходу на роботу до Кабінету Міністрів. Наприклад, Едуард Ставицький та Олег Проскуряков після деякого часу роботи в Держгеології отримали призначення міністрів екології та природних ресурсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua