Порошенко виграє вже в 1-му турі з величезним відривом від Тимошенко - дані всіх екзит-полів


Порошенко виграє вже в 1-му турі з величезним відривом від Тимошенко - дані всіх екзит-полів

Петро Порошенко набирає 57,8% голосів українців. Такі результати Всеукраїнського телевізійного екзит-полу, який проводила компанія “TNS в Україні” . Юлія Тимошенко набирає 12,4%. Третім у президентських перегонах прийшов Олег Ляшко – 8,7%. Анатолій Гриценко отримав 6% голосів, а Сергій Тігіпко – тільки 4,4%.

Всеукраїнський телевізійний екзит-пол проводила компанія “TNS в Україні” на замовлення чотирьох телеканалів – “1 +1”, ICTV, ТРК “Україна” та “Інтера” . Компанія опитала 20 тис. респондентів на 610 виборчих дільницях. У вибірки не потрапили Крим, а також деякі міста на Сході України, зокрема, Краматорськ, Слов’янськ і Нікополь.

За даними “Національного екзит-полу” результати такі:

Петро Порошенко – 55,9%

Юлія Тимошенко – 12,9%

Олег Ляшко – 8%

Анатолій Гриценко – 6,3%

Сергій Тігіпко – 4,7%

За висуванця Партії регіонів Михайла Добкіна – 2,1%.

За Ольгу Богомолець, Вадима Рабиновича проголосували по 1,9% опитаних виборців. Лідеру партії “Свобода” Олегу Тягнибоку віддали свої голоси 1,3%, лідеру Комуністичної партії, який заявив про зняття своєї кандидатури з президентських виборів, але його прізвище залишилося в бюлетені, віддали свої голоси 1,1% виборців.

Лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош отримав 0,9% голосів.

“Національний екзит-пол” проводив консорціум компаній у складі Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і Центр Разумкова.

У ході “Національного екзит-полу” Було опитано близько 17 тис. респондентів на 400 виборчих дільницях (по 200 для кожної дослідницької компанії) на всій території України, за винятком Криму.

Ще один екзит-пол, який проводила соціологічна служба “Савік Шустер Студія”, віддає перемогу Петру Порошенко вже в першому турі.

Згідно з екзит -полу “Савік Шустер Студії”, за кандидата у президенти Петра Порошенка віддали голоси 55,7% виборців, за Юлію Тимошенко – 12,9% , за Олега Ляшка – 8,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua