Продажі китайських авто в Україні обійшли продажі авто виробництва країн СНД - вперше


Продажі китайських авто в Україні обійшли продажі авто виробництва країн СНД - вперше

Продажі автомобілів китайського виробництва на українському ринку легкових автомобілів за підсумками січня-квітня 2014 року вперше обійшли продажі автомобілів виробництва країн СНД (ЗАЗ, ВАЗ та ін.)

Як повідомила прес-служба групи компаній “АІС”, частка автомобілів китайських брендів у січні-квітні 2014 року зросла більш ніж на 4 в.п. порівняно з аналогічним періодом 2013 року – з 10% до 14,4%, тоді як частка авто виробництва країн СНД знизилася з 16,7% до 14,1%.

АІС” відзначає, що раніше за період 2011-2013 рр. частка автомобілів виробництва країн СНД знизилася з 22,9% до 15%, при цьому частка авто китайських брендів зросла з 5,6% до 10,3%.

АІС” констатує, що за січень-квітень 2014 року на українському ринку продано більше 5 тис. авто бренду Geely (на 20% більше, ніж за січень-квітень 2013 року), що дозволило йому зайняти більше 42% продажів в групі китайських брендів і країн СНД.

“В цілому за підсумками чотирьох місяців 2014 року частка бренду Geely становить більше 12% ринку легкових автомобілів. Подібних результатів Geely вдалося досягти на тлі загальної негативної ситуації на ринку: за чотири місяці автомобільний ринок просів майже на 34%”, – наголошується в повідомленні.

Найбільш продаваною моделлю за підсумками чотирьох місяців поточного року, за даними “АІС”, є Geely Emgrand 7, частка продажів якої становить 3% ринку всіх легкових автомобілів.

За словами директора з маркетингу ГК “АІС” Сергія Боровика, факторами, що вплинули на перестановку сил на українському авторинку є збільшення в Україні числа китайських брендів; зростання якості китайських автомобілів і довіри до них українських покупців.

Група компаній “АІС” – один з лідерів українського автомобільного ринку.

Основний вид діяльності – продаж нових легкових, комерційних, вантажних автомобілів, спецтехніки і автобусів.

В Україні на ринку легкових авто України представлені, зокрема, китайські бренди Geely, Chery, JAC, Byd, Great Wall, Lifan.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua