Включення Криму в інтернет-простір Росії відбудеться як мінімум через рік


Включення Криму в інтернет-простір Росії відбудеться як мінімум через рік

Оператору зв’язку “Транстелеком” потрібен як мінімум рік на будівництво і з’єднання з російськими мережами інфраструктури для надання послуг зв’язку і доступу в інтернет на території Криму. Про це розповів президент компанії Артем Кудрявцев, передає “КримІнформ”.

“Необхідно прокласти волоконний кабель від усіх великих міст, зв’язати їх між собою і перейти на територію Росії через Керченську протоку і там приєднати його до існуючої інфраструктури. Будівництво такої мережі займає досить багато часу – як мінімум рік”, – пояснив А.Кудрявцев.

Він додав, що за попередніми оцінками компанії, обсяг інвестицій в будівництво інфраструктури в Криму обійдеться в 800 млн – 1 млрд рублів.

Відзначається, що компанія виробляє найбільш оптимальний спосіб будівництва інфраструктури в Криму і підключення її до існуючих мереж в Росії.

“Після вирішення цього питання ми будемо рухатися в бік комерційного сектора: до створення мережі в містах і надання послуг населенню”, – уточнив А.Кудрявцев, підкресливши, що компанія вже розширила наявні ліцензії на територію Криму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua