Сбербанк і ВТБ пообіцяли захистити свої карти від санкцій


Сбербанк і ВТБ пообіцяли захистити свої карти від санкцій

Сбербанк і ВТБ, два найбільших російських банки, ведуть переговори про укладення міжхостової угоди, яка дозволить їх клієнтам вести «левову частку» внутрішньоросійських операцій за картами навіть у разі введення санкцій. Про це заявив президент «ВТБ 24» Михайло Задорнов.

«З 15 травня клієнти банків-членів об’єднання, а це приблизно 270 банків, у тому числі Газпромбанк, вже можуть користуватися нашими банкоматами зі зниженою комісією. І з 30 травня клієнти «ВТБ 24», банку «Літо» і Банку Москви зможуть користуватися банкоматами без комісії», – сказав Задорнов. Він додав, що наприкінці травня буде створено з’єднання між процесинговим центром ВТБ «Мультикарта» і Сбербанком.

Цієї весни декілька російських банків потрапили під санкції США та ЄС, введені через конфлікт навколо України. Зокрема, міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard заблокували карти банку «Росія» і СМП Банку, а також перестали проводити їхні операції.

Російська влада, в свою чергу, вимагає від банків організувати міжхостові з’єднання між усіма банками країни. У цьому випадку всі випущені в Росії карти будуть прийматися в усіх банкоматах.

За кількістю банкоматів і випущених карток Сбербанк і «ВТБ 24» перевершують всі інші банки Росії разом узяті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua