Китай відмовився будувати міст через Керченську протоку


Китай відмовився будувати міст через Керченську протоку

У переліку з 47 документів, підписаних у рамках офіційного візиту президента Росії В. Путіна до Китайської Народної Республіки, відсутні будь-які угоди, що стосуються спільних проектів з будівництва мосту через Керченську протоку.

Таким чином, заяви, раніше широко розтиражовані у впливових російських ЗМІ, про ймовірну участь у фінансуванні проекту China International Fund Ltd (CIF), та будівництві – державної China Railway Construction Corporation (CRCC) не відповідають дійсності – раніше анонсувалося, що відповідний меморандум буде підписаний В.Путіним в ході візиту до Пекіну.

“Участь або неучасть Китаю в проекті будівництва Керченського мосту – це індикатор реального ставлення Піднебесної до окупації Криму, – говорить директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк.

Відсутність угоди сигналізує про те, що Пекін не буде інвестувати мільярди в території з невизнаним статусом”.

Раніше китайські компанії висловлювали інтерес до будівництва порту на території Криму у складі України – відповідний меморандум був підписаний у грудні 2013 р. Польові інженерні роботи з розвідки на суші і морі, необхідні для підготовки варіантів і типів переходу через Керченську протоку, повинні бути завершені до 1 червня.

У Мінекономрозвитку РФ повідомляли, що на будівництво Керченського моста планується виділити 155 млрд рублів (4,4 ​​млрд доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua