У Криму цього літа чекають лише до 2,5 млн туристів


У Криму цього літа чекають лише до 2,5 млн туристів

Туроператори Криму очікують, що цього сезону півострів відвідають до 2,5 млн росіян, туристів з інших країн на кримських курортах, швидше за все, не буде.

“Я думаю, що ми приймемо близько двох – двох з половиною мільйонів осіб. Йдеться про російських громадян, інших навряд чи варто чекати у зв’язку з міжнародною обстановкою”, – сказав президент Асоціації туроператорів Криму і Севастополя Борис Зелінський на прес-конференції в інформаційному агентстві “Інтерфакс Північний Захід” в понеділок.

“Для перехідного періоду це адекватне число”, – зазначив Зелінський.

За його словами, останнім часом Крим відвідувало близько 6 млн туристів на рік. “65-70% потоку становили громадяни України, 25% – росіяни, на третьому місці зазвичай йшла Білорусія. Решта країн далекого зарубіжжя становила не більше 1%”, – зазначив Зелінський.

Він повідомив також, що туристи в цьому сезоні не відчують на собі ніяких проблем, пов’язаних з браком води. Як зазначив Зелінський, вода, якою забезпечувався Крим через Північно-Кримський канал, на 85% йшла на зрошення сільгоспугідь у центральній частині півострова. Через перекриття каналу врожай у Криму цього року буде втрачений, зазначив Зелінський.

“У туристичній зоні проблем з водою не буде”, – підкреслив він.

Тим часом, туристам з Росії, які планують провести свою відпустку в Криму, варто запастися готівкою: банківські картки до оплати на півострові, як і раніше, не приймаються, додав Зелінський. “З банківською карткою в Криму робити нічого”, – сказав він.

Говорячи про переваги відпочинку в Криму перед Краснодарським краєм або закордонними південними країнами, Зелінський зазначив, що курорти півострова пропонують широкий вибір лікувальних процедур. Також Крим насичений історико-культурними комплексами: всього тут налічується 12,5 тис. пам’яток історії та культури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua