Ноу-хау: приватні юристи тепер складатимуть іспити в Мін'юсті


Ноу-хау: приватні юристи тепер складатимуть іспити в Мін'юсті

Міністерство юстиції України запроваджує нову систему складання іспитів для приватних нотаріусів за принципом зовнішнього незалежного оцінювання. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

“Був зупинений процес проведення іспиту приватних нотаріусів за старими правилами. Тепер стоїть питання про 300 кандидатів на цю посаду. Я оголошую, що Міністерство юстиції запроваджує нову систему складання іспитів і доступу до професії нотаріуса. Буде введений за принципом зовнішнього незалежного оцінювання електронний іспит нотаріуса через відповідну кваліфікаційну комісію, який унеможливить будь-який суб’єктивний фактор впливу на тих осіб, які успішно або неуспішно, складають той чи інший іспит”, – зазначив міністр.

Крім того, за його словами, спрощується процедура подання документів. Він також додав, що всі іспити, які проходитимуть в Міністерстві юстиції, будуть публічні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua