Наскільки часто доводиться економити гроші читачам Finance.UA?


Наскільки часто доводиться економити гроші читачам Finance.UA?

Курс гривні на міжбанку від початку 2014 року знизився на 35,8%, рівень інфляції за підсумками перших чотирьох місяців становив 6,4%. На додачу до цього, уряд прийняв ще й так званий “антикризовий пакет” законів, який привів до скорочення соціальних виплат і зростання податків.

Тому не дивно, що 60% читачів Finance.UA, які прийняли участь в опитуванні, економлять щодня. По 12% голосів набрали варіанти “У мене режим “суцільної економії” та “Майже не економлю”. Декілька разів на тиждень доводиться економити 10% респондентів. А витрачають скільки хочеться лише 6% щасливчиків.

Pool_ukr_14_05_14

Нагадаємо, 27 березня Верховна Рада проголосувала за так званий “антикризовий пакет” законів, які передбачають підняття тарифів на природні газ та енергоносії для населення, збільшення ряду податків та скорочення соціальних виплат. Серед прийнятих законів були і ті, які дозволили подальшу співпрацю України з Міжнародним валютним фондом. Однак, цей пакет заходів часто критикують за їх фіскальний характер і відсутність дієвих реформ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua