Шлях для реальних лоукостів майже відкритий: Україна і ЄС підпишуть угоду про загальний авіапростір 5 червня


Шлях для реальних лоукостів майже відкритий: Україна і ЄС підпишуть угоду про загальний авіапростір 5 червня

Київ і Брюссель мають намір 5 червня підписати угоду про спільний авіаційний простір.
Мова про це йде в спільному повідомленні українського уряду та Європейської комісії, поширеному у вівторок в Брюсселі після завершення двосторонньої зустрічі.

“Європейська комісія і уряд України висловили тверду підтримку підписання Україною та ЄС Угоди про спільний авіаційний простір на черговому засіданні Ради ЄС з питань транспорту 5 червня. Ця угода принесе величезну користь у плані збільшення можливостей для авіакомпаній і бізнес-мандрівників і поліпшення умов торгівлі, що призведе до зниження цін”, – зазначено в повідомленні.

Крім того, сторони досягли домовленості щодо важливості підвищення контактів між громадянами України та Європейського Союзу.

“Комісія вітає нещодавні законодавчі заходи, необхідні для виконання Україною плану дій з лібералізації візового режиму і закликала завершити законодавчий процес у парламенті. Комісія запевнила у підтримці українських зусиль з просування вперед в процесі лібералізації візового режиму”, – йдеться в повідомленні.

Сторони також привітали намір України стати учасником рамкової програми ЄС з наукових досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua