Турчинов призупинив реформування армії на 2014 рік


Турчинов призупинив реформування армії на 2014 рік

В.о. Президента України, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов тимчасово припинив виконання заходів Державної комплексної програми реформування і розвитку Збройних сил України на період до 2017 року.

Текст відповідного указу оприлюднено на сайті в.о. глави держави.

“Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2014 року “Про заходи щодо підвищення ефективності планування в секторі безпеки та оборони”, – йдеться в указі.

Таким чином, Турчинов тимчасово зупинив в 2014 році виконання заходів Державної комплексної програми реформування і розвитку Збройних сил України на період до 2017 року, затвердженої указом президента України від 2 вересня 2013 року № 479 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2013 року “Про державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних сил України на період до 2017 року”.

Контроль за виконанням цього указу покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Андрія Парубія.

Нагадаємо, на початку вересня 2013 року Віктор Янукович затвердив Державну комплексну програму реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, якою, зокрема, передбачався повний перехід на контрактну армію з 2014 року.

Останній призов в Україні стартував з 1 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua