Як перереєстровуватися фізичним особам-підприємцям, які зареєстровані в АР Крим та м. Севастополі - пояснення від Міндоходів


Як перереєстровуватися фізичним особам-підприємцям, які зареєстровані в АР Крим та м. Севастополі - пояснення від Міндоходів

ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що Міністерством юстиції України видано наказ від 14.03.2014р. № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичної особи – підприємця», який набрав чинності 18.03.2014 року.
Зазначеним наказом встановлено, що проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції в областях та місті Києві.

Перелік документів, необхідний для проведення зазначеної реєстрації, визначений статтею 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», а саме: заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця та документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця.

При цьому слід зазначити, що документи, які подаються для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, можуть надаватись особисто, надсилатися поштою або шляхом видачі їх під розписку за зверненням уповноважених представників суб’єктів господарювання щодо обов’язковості подальшої передачі державному реєстратору за новим місцем проживання фізичних осіб – підприємців.

Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи – підприємця зобов’язаний передати відповідним органам статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України повідомлення про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру та відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця для взяття фізичної особи – підприємця на облік (пункт 5 статті 43 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»).

Звертаємо увагу, що більш детальна інформація щодо проведення реєстрації та перереєстрації фізичних осіб – підприємців розміщена на веб-сайті Державної реєстраційної служби України (ДРСУ.gov.ua).
Інформацію про реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) за новим місцезнаходженням/місцем проживання Ви можете дізнатися на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України в рубриці «Бюджетні рахунки» (сайт http://minrd.gov.ua/).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua