Зниження цін на нові авто поки не буде - експерт


Зниження цін на нові авто поки не буде - експерт

Сьогодні всі програми з залучення клієнтів українські автотрейдери будують на додаткових сервісних послугах, в тому числі і безкоштовних, а не на знижках, вважає комерційний директор мережі мультибрендових автосалонів Анатолій Ноздрічкін. Зниження ціни на нові авто поки чекати немає підстав, – сказав він у коментарі журналістам телеканалу БТБ.

“Ми маємо дуже багато програм у сфері обслуговування автомобілів на СТО, в гарантійному обслуговуванні, є багато акцій з заміни масла, безкоштовної діагностики та т.п. Це спрощує і здешевлює обслуговування купленого авто. Але в ціновій політиці нічого не відбудеться, поки немає змін у відповідному законодавстві”, – сказав Ноздрічкін.

Водночас він зауважив, що зменшення спецмита на авто з об’ємом двигуна від 1-1,5 л до 4,31% і на авто з об’ємом двигуна до 2,2 л до 8,63%, а також скасування утилізаційного збору є позитивною тенденцією, яка може сприяти в майбутньому зниженню цін на легкові автомобілі.

“Однак збільшення вдвічі акцизу на нові авто викликає значне подорожчання автомобілів з об’ємом двигуна 3 л і більше. Там, звичайно, ціни можуть стати нечуваними”, – сказав Ноздрічкін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua