Тепер військові зможуть приватизувати житло


Тепер військові зможуть приватизувати житло

Тепер Закон України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” від 04.09.2008 року № 500-VI (далі – Закон № 500) поширюється на військовослужбовців та працівників Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, осіб рядового і начальницького складу та працівників Міністерства внутрішніх справ України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, рятувальників та членів їхніх сімей, які не мають власного житла, більш ніж п’ять років на законних підставах зареєстровані за місцем проживання в гуртожитках та фактично проживають у них.

Такі зміни до законодавства приніс Закон України “Про внесення змін до статті 1 Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” від 17.04.2014 р. № 1224-VІІ. Закон набирає чинності з 9 травня 2014 року.
Також розширено перелік гуртожитків, які підпадають під сферу дії Закону № 500.

Відтепер до них відносять гуртожитки, які є об’єктами права державної та комунальної власності, крім гуртожитків, що перебувають в господарському віданні або в оперативному управлінні військових частин, закладів, установ та організацій Національної гвардії України, служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Міністерства внутрішніх справ України, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, системи цивільного захисту та державних навчальних закладів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua