Озвучені ціни на чиновницькі авто, які виставлять на аукціон


Озвучені ціни на чиновницькі авто, які виставлять на аукціон

Міністерство фінансів України опублікувало список з 24 транспортних засобів, які виставлять на аукціон. У списку, який опублікований у відкритому вигляді, є держномери автомобілів та їх первинна вартість перед аукціоном.

Міністерство фінансів ухвалило рішення про реалізацію 24 легкових автомобілів, повідомляється на сайті відомства. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. №65 “Про економію державних коштів” Мінфін прийняв рішення продати 24 автомобіля. Продавати машини будуть відповідно до порядку відчуження об’єктів держвласності (постанова Кабміну України від 06 червня 2007 року №803).

Аукціон, кажуть у Мінфіні, буде проводитися державним підприємством “Управління по експлуатації майнового комплексу”, яке підпорядковується Міністерству фінансів України. Ця ж організація займеться проведенням аукціону інших автомобілей державних автопарків (всього близько 1500 автомобілів). Кошти від продажу автомобілей будуть спрямовані в загальний фонд державного бюджету України, кажуть у Мінфіні.

У списку автомобілів Мінфіну, на жаль, не вказаний пробіг автомобілей, зате відзначається, що знос кожного авто становить 100%. У списку можна знайти і Daewoo Lanos за 45 000 гривень і Mercedes-Benz Viano, який в 10 разів дорожче.

Даних про те, яка організація проводила оцінку автомобілів і якими критеріями керувалася, Мінфін не дає. Публічний аукціон з продажу державних автопарків відбудеться в середині липня 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua