5159
За крок до голоду: у Криму збираються ввести продуктові талони для "нужденних"
— Казна та Політика
Мінпромторг Росії запропонувало ввести в Криму і Севастополі програму адресної продовольчої допомоги для нужденних – так звану програму Food Stamps (талони на харчування).
Міністерство повідомляє, що переважно внутрішнє виробництво півострова перевищує потреби в продукції 2,5 млн жителів і п’ятимільйонного потоку туристів. Регіон повністю забезпечений зерновими, овочевими (окрім картоплі) і баштанними культурами, рибопродуктами, хлібом.
Однак якщо, наприклад, буде збій в подачі води через Північно-Кримський канал, можуть виникнути проблеми зі зрошенням полів, що викличе дефіцит сільськогосподарської продукції.
Мінпромторг РФ також повідомляє, що почало роботу з налагодження зв’язків між торговими компаніями регіону з виробниками та постачальниками з інших українських регіонів і Росії. Мінтранс РФ опрацьовує способи доставки продовольства на півострів.
За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Поділитися новиною
Також за темою
Кого з ФОП податкова може перевірити першими
У Нацбанку розповіли, що відбувалося на фінансовому ринку у вересні
НБУ прокоментував ситуацію щодо рівня інфляції у вересні
Україна експортувала 150 мільйонів тонн вантажів з моменту зняття блокади рф з портів
У Дії з’явилася нова військова облігація
Чи оподатковуються аліменти військовим збором — відповідь ДПС