1423
Коломойський виплатить сім'ям загиблих військових по 1 млн гривень
— Особисті фінанси
Штаб національного захисту Дніпропетровської області, створений за ініціативи Ігоря Коломойського, спільно з МВС та Міноборони України засновує Фонд допомоги пораненим і сім’ям загиблих.
“Сім’ї загиблих співробітників органів внутрішніх справ, Національної гвардії, СБУ, військовослужбовців ЗСУ отримають по 1 мільйону гривень допомоги до 15 травня 2014 року”, – йдеться в заяві Штабу національного захисту Дніпропетровської області.
Раніше заступник начальника штабу національної захисту області Михайло Лисенко повідомляв, що на Дніпропетровщині вже виплатили винагороду за піймання 8 диверсантів – по 10 тисяч доларів США за кожного. Всього на блокпости зараз доставлені 11 підозрюваних. Всі вони є громадянами Росії.
Нагадаємо, минулого тижня керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації оголосило винагороду за піймання диверсантів і звільнення захоплених адміністративних будівель.
За матеріалами: Обозреватель
Поділитися новиною
Також за темою
Кількість українців, які шукають захист у Німеччині, зросла в 10 разів: чому так
Заробітки: хто отримує мінімалку, а кому готові платити 100 тисяч гривень
5 варіантів пасивних інвестицій, які приносять прибуток навіть без участі інвестора
НКЦПФР оновила список скам-проєктів
Дрова дорожчають: яка ціна у жовтні
Скільки отримують пенсіонери в Україні (статистика)