Соціологи: рейтинг Порошенка зростає, а Тимошенко - падає


Соціологи: рейтинг Порошенка зростає, а Тимошенко - падає

Рівень електоральної підтримки кандидата в президенти Петра Порошенка за місяць незначно збільшився, у Юлії Тимошенко – трохи зменшився, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного службою Центру Разумкова.

Опитування проводилося з 25 по 29 квітня серед 2012 респондентів від 18 років у всіх регіонах України за винятком Криму. Похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Дані опитування оприлюднені у вівторок.

За опитуванням, якби вибори відбулися в найближчі дні, то за Порошенка проголосували б 33,3% усіх опитаних або 47,7% серед тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

За кандидата в президенти Тимошенко готові проголосувати 10% всіх респондентів або 14,8% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

Порівняно з опитуванням, що було проведене Центром Разумкова і соціологічною групою “Рейтинг” з 28 березня по 2 квітня, рівень електоральної підтримки Порошенка збільшився з 28,2% до 33,3% серед усіх опитаних , у той час як Тимошенко – знизився з 13% до 10%.

За Сергія Тігіпка готові проголосувати 4,9% серед усіх опитаних і 6,7% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка готові віддати голоси 4% і 5,6% відповідно. Лідера радикальної партії Олега Ляшка готові підтримати 3,7% і 5% відповідно, лідера КПУ Петра Симоненка – 4,1% і 4,5%, Михайла Добкіна 3,4% і 4,2%.

Не змогли відповісти 17,1%, не брали б участь у виборах 11% опитаних.

У другому турі Петро Порошенко впевнено виграє у всіх кандидатів, зокрема, в парі з Юлією Тимошенко з результатом 47,2% проти 11,6%, з Сергієм Тігіпком – 53,6% проти 10,4%, у Михайла Добкіна – 55,7% проти 7,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua