Тарифи на газ і тепло для українців зростуть іще на 40% - відповідно до меморандуму з МВФ


Тарифи на газ і тепло для українців зростуть іще на 40% - відповідно до меморандуму з МВФ

Україна планує підвищити тарифи на газ і тепло для кінцевих споживачів на 40% з травня 2015 року, іще на 20% в 2016 і 2017 роках, зазначено в меморандумі з Міжнародним валютним фондом від 22 квітня

У документі підкреслюється важливість прийняття таких рішень для скорочення і подальшого усунення дефіциту НАК “Нафтогаз України”, який в 2014 році становитиме 62 млрд грн.

За документом, в поточному році тарифи на газ для населення зростають на 56% (з 1 травня), на тепло – на 40% (з 1 липня), однак починає роботу і нова програма адресних субсидій з оплати комунальних послуг для малозабезпечених сімей (з 1 липня). Очікується, що обсяг програми становитиме близько 3 млрд грн.

У меморандумі також підкреслюється, що найближчим часом НКРЕ має привести тарифи “Нафтогазу України” на газ для промспоживачів у відповідність до закупівельних цін і валютного курсу.

За документом, станом на березень, прострочена заборгованість “Нафтогазу України” перед російським “Газпромом” становила $2,16 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua