0 800 307 555
0 800 307 555

Безлад по-донецьки: у Горлівці захопили 5 порожніх інкасаторських машин ПриватБанку


Безлад по-донецьки: у Горлівці захопили 5 порожніх інкасаторських машин ПриватБанку

Невідомі в Горлівці ввечері 28 квітня захопили п’ять інкасаторських автомобілів ПриватБанку і розгромили термінал, в якому не було грошей, повідомило видання Gorlovka.ua у вівторок, 29 квітня.

Як передає видання, одного з інкасаторів затримали, завезли до будівлі УВС, де він і віддав ключі від машин, після чого відпустили.

Провідний експерт з безпеки Горлівської філії ПриватБанку Анатолій Чернега повідомив, що з п’яти захоплених автомобілів три виїхали в бік Артемівська, а два зараз припарковані біля будівлі захопленого міськвідділу міліції.

«За домовленістю з відділом ВГСЧ автомобілі стояли у них у дворі. Люди в масках затримали нашого інкасатора, відвезли його до УВС, де він і віддав ключі, після чого відпустили. Другого інкасатора зустріли на вулиці, налякали, і він теж видав ключі. Всі машини були порожні, грошових коштів там не було», – підкреслив Чернега.

Крім цього, за його словами, ввечері розкурочили термінал ПриватБанку, встановлений на вулиці 50 років СРСР в Калінінському районі міста.

«Термінал був порожній, але його зірвали», – розповів співробітник ПриватБанку.

Зараз у Горлівці очікують на прибуття керівництва з головного офісу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua