Нинішній рівень цін на хліб протримається без змін до середини липня - нардеп


Нинішній рівень цін на хліб протримається без змін до середини липня - нардеп

Нинішній рівень цін на хліб протримається без змін до середини липня. Такий прогноз у коментарі журналістам озвучив народний депутат групи «Економічний розвиток », голова Національної асоціації виробників хліба і кондитерів Володимир Мисик.

«Ціни на хліб, як на соціальні, так і на комерційні сорти за останній час зросли в середньому на 10% через зростання курсу долара, зростання цін на газ та імпортні продукти, які використовуються для виготовлення хлібобулочних виробів», – пояснив Володимир Мисик.

За його словами, до 15 липня великих стрибків цін на хліб бути вже не повинно. «Після цього у виробників розпочнеться новий маркетинговий сезон – буде зрозуміло, який урожай, а саме, скільки пшениці зібрала Україна в цьому сезоні. І якими будуть дії уряду для формування пулу зерна для забезпечення внутрішніх потреб населення України», – сказав народний депутат.

Він також зазначив, що в разі різкого зростання цін на хліб уряд може впливати на ринок за допомогою механізмів інтервенцій з Аграрного фонду. Тому в новому маркетинговому році важливо забезпечити необхідний рівень запасів зерна для потреб внутрішнього ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua