Visa у II фінкварталі отримала прибуток $1,6 млрд


Visa у II фінкварталі отримала прибуток $1,6 млрд

Американська компанія Visa Inc., оператор найбільшої в світі платіжної системи, збільшила чистий прибуток в другому фінансовому кварталі на 25,9%, краще від прогнозу, завдяки зростанню обсягу платежів по картах Visa. Проте виручка не дотягла до чекань Уолл-стріт, і Visa чекає сповільнення її зростання в поточному кварталі.

Як повідомляється в прес-релізі Visa, її чистий прибуток в січні-березні 2014 року склав $1,6 млрд, або $2,52 з розрахунку на акцію, в порівнянні з $1,27 млрд, або $1,92 на акцію, за аналогічний період роком раніше. Скоректований прибуток на акцію склав $2,20, він виявився на 2 центи краще середнього прогнозу аналітиків, опитаних агентством Bloomberg.

Виручка Visa збільшилася на 6,9% — до $3,16 млрд при очікуваних експертами $3,18 млрд.

Обсяг платежів по картах Visa в минулому кварталі збільшився на 12%, до $1,1 трлн, сума трансграничних платежів — на 8%. Всього за квартал компанія обробила 15,4 млрд транзакцій по картах, або на 11% більше, ніж роком раніше.

Операційні витрати Visa підвищилися в січні-березні на 2%, до $1,1 млрд, у зв’язку з витратами на рекламу і стимулюючими акціями довкола зимової Олімпіади в Сочі і майбутнього Чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

У поточному кварталі Visa чекає ослаблення зростання виручки до “середини першого десятка в процентному вираженні” (5-7%).

Visa також погіршила прогноз на поточний фінансовий рік, відзначивши, що зростання її виручки в доларовому вираженні складе 10-11%, а не 10-13% (“низьке двозначне число”), як передбачалося раніше.

Акції компанії на додаткових торгах в Нью-Йорку в четвер подешевшали на 3,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua