Кримська влада підвищила коефіцієнт перерахунку гривень на рублі до 3,1


Кримська влада підвищила коефіцієнт перерахунку гривень на рублі до 3,1

Коефіцієнт перерахунку цін, тарифів з української гривні на російський рубль в Криму на період з 24 по 30 квітня повернений на рівень 3,1 з діючого протягом тижня значення 2,8.

Відповідне рішення ухвалила кримська влада, доручивши відомствам до 25 квітня підготувати пропозиції про методику застосування цього коефіцієнта для підшефних ними підприємств і організацій.

Як повідомлялося, на період з 8 по 16 квітня включно всім суб’єктам господарювання, незалежно від форм власності, що здійснюють свою діяльність на території Криму, було рекомендовано використовувати коефіцієнт на рівні 3,1 замість раніше діючого 3,8. Одночасно Міністерству економічного розвитку і торгівлі Криму було доручено щотижня вносити пропозиції щодо зміни цього показника.

Офіційний курс гривні до російського рубля 23 квітня ослаб до UAH1/RUR3,099 порівняно з UAH1/RUR2,906 15 квітня, тоді як ще тижнем раніше він становив UAH1/RUR3,024, а на початку березня – UAH1/RUR3,848.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua