ЄБРР виділив $40 млн кредиту - на підтримку зернових сільських господарств в Україні


ЄБРР виділив $40 млн кредиту - на підтримку зернових сільських господарств в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділив фонду New Europe Property Fund L.P. під управлінням NCH Capital Inc. до $40 млн забезпеченого кредиту для підвищення ефективності його проектів у сільському господарстві на території України. За повідомленням прес-служби банку, ЄБРР надає кредит більш ніж 30 сільгосппідприємствам і елеваторам по всій Україні, які належать New Europe Property Fund LP.

Зазначені кошти будуть використані для фінансування потреб підприємств в оборотному капіталі і на підтримку їх експортних операцій із зерном протягом наступних трьох сезонів. Також передбачається значне скорочення викидів вуглекислого газу і підвищення енергоефективності на цих підприємствах.

Як повідомлялося, NCH New Europe Property Fund L.P. був створений влітку 2005 року, його кошти були повністю інвестовані в нерухомість і агрокомпанії у Східній Європі та країнах колишнього СРСР. Фонд, за даними ЄБРР, володів через мажоритарні частки в трьох українських спільних підприємствах 35 агрогосподарствах і компаніях по зберіганню зерна в Україні.

NCH ​​Capital зі штаб-квартирою в Нью-Йорку була створена на початку 90-х років минулого століття і спочатку спеціалізувалася на інвестиціях в Росію і країни Балтії. Потім були створені регіональні офіси в Росії, Румунії, Україні, Латвії, Болгарії, Молдавії та Албанії, а в 2012 році компанія вийшла на ринок Бразилії. За час діяльності NCH Capital створила 21 фонд і на сьогодні під її управлінням перебуває капітал на суму понад $3 млрд.

Навесні 2009 року ЄБРР уже виділяв $50 млн фонду NCH New Europe Property Fund L.P. під управлінням NCH Capital Inc. на фінансування потреби в оборотному капіталі підконтрольних фонду українських агрогосподарств у вигляді довгострокового поновлюваного кредиту.

Влітку 2013 року банк вирішив виділити іншому підконтрольному NCH Capital Inc. фонду – NCH Agribusiness Partners II – $50 млн на агропроекти в Україні та Російській Федерації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua