У в'язнів в Криму буде можливість вибору - стати громадянами Росії або повернутися в Україну


У в'язнів в Криму буде можливість вибору - стати громадянами Росії або повернутися в Україну

У в’язнів в Криму буде можливість вибору – стати громадянами Росії або повернутися в Україну, повідомив перший заступник директора ФСВП Анатолій Рудий. “Самі засуджені повинні визначитися – хочуть вони бути громадянами Росії або України”, – сказав він у п’ятницю.

За словами заступника голови ФСВП, невелика кількість засуджених в Криму хочуть виїхати в Україну. “І в Україні є достатня кількість кримчан, які хочуть повернутися. Якщо вони повернуться до Криму, то будуть відбувати покарання за російським законодавством”, – повідомив Рудий.

Він сказав, що серед засуджених в Криму почали видавати російські паспорти. “Цей процес розпочато. Наразі вживаються заходи, щоб його максимально прискорити. Засуджені почали писати заяви, щоб визначитися з приводу своєї долі”, – сказав він.

“Зараз потрібно буде повністю визначитися, чи підпадають їхні злочини під російське законодавство, суд повинен визначитися щодо подальшого виду виконання покарань, того, куди вони будуть направлені”, – сказав Арудов.

1 квітня прес-бюро ФСВП Росії повідомило, що в Криму створять три виправні колонії та слідчий ізолятор. Зокрема, в Сімферополі створюється слідчий ізолятор №1 з лімітом наповнення 951 місце і виправна колонія суворого режиму №1 з лімітом наповнення 1470 місць, в Керчі – виправна колонія загального режиму №2 з лімітом наповнення 710 місць і колонія-поселення №3 з лімітом наповнення 150 місць.

“Для виконання заходів кримінально-правового характеру, не пов’язаних з ізоляцією засуджених від суспільства, та організації контролю за знаходженням підозрюваних або обвинувачених у місці виконання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту створюється кримінально-виконавча інспекція з філіями”, – йдеться в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua