Путін оголосить про введення військ в Україну 17 квітня - російський політолог


Путін оголосить про введення військ в Україну 17 квітня - російський політолог

Президент РФ Володимир Путін може оголосити про введення військ на південний схід України під час свого спілкування з народом 17 квітня.

Таку думку у мережі Facebook висловив політолог Володимир Платонов.

За його оцінкою, Кремль готував спецоперацію по Україні занадто довго, щоб від неї відмовитися.

Політолог вважає, що такий варіант розвитку подій досить імовірний: в ході “прямої лінії” з президентом “прості” люди попросять врятувати росіян на південному сході України від “фашистів”, і глава держави на це повинен буде відреагувати. “Ось що він скаже, знає тільки він сам. Розвиток подій іде до введення військ, як би страшно і сумно це не звучало. Ключовий момент наближається”, – констатує політолог.

Він також додав, що до цього підштовхують і дії нинішньої української влади, яка часом поводиться підозріло вигідно для Кремля. “Багато чого, звичайно, залежатиме від нового київського керівництва, яке занадто активно своїми непродуманими (або продуманими?) діями підштовхує Кремль до силового вирішення кризи. Силовий розгін “народних мітингів” на південному сході України – ось чим не привід для порятунку російських українців…”, – зазначив Платонов.

Він нагадав, що вже прогнозував дозвіл цього питання до однієї з символічних дат. Не виключено, що це буде 9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На думку політолога, якщо припустити те, що Путін вирішить не зіпсувати Великден, то 17 квітня глава російської держави може дати зрозуміти, що можливість порятунку України за допомогою російських військ – цілком імовірна”. “Тобто буде останнє “китайське попередження” для Києва, а виконане воно може бути вже після великодніх урочистостей. За календарем виходить – після Батьківського дня, тобто 29 квітня. У цьому сценарії символічна дата – 9 травня знову ж таки. Півтора тижні на захоплення південного сходу – позаочі вистачить”, – знову відзначає Платонов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua