ЄС хоче вкласти в бізнес в Україні 100 млн. євро


ЄС хоче вкласти в бізнес в Україні 100 млн. євро

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявляє про намір ЄС запустити в 2015 році проект підтримки малого та середнього бізнесу в Україні і вкласти в нього близько 100 млн. євро.

Томбінський розповів, що міжнародні інвестиції прийдуть в Україну тільки тоді, коли клімат для внутрішніх державних інвестицій буде сприятливий.

При цьому він наголосив на необхідності створення основної бази для подальшої модернізації України.

«Європейський Союз може в цьому допомогти в плані підтримки для розвитку приватного сектора. У 2015 році буде запущений проект вартістю близько 100 млн. євро, який буде направлений на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні», – сказав Томбінський.

У зв’язку з цим посол сказав, що йдеться про допомогу, наприклад, в енергозберігаючих технологіях.

Також він вважає, що такий розвиток буде можливий тільки тоді, коли буде розвиток законодавчої бази, фіскальної політики та адміністративної політики.

Зокрема він підкреслив, що в інвесторів повинна бути впевненість, що законодавча база не буде мінятися кожного року, це, на його думку, має бути однією з передумов для розвитку.

«Питання заробітних плат, питання пільг не є першочерговими, в першу чергу має значення стабільне законодавство», – додав Томбінський.

Крім того, він зазначив, що важливим є адміністративний підхід і зниження рівня корупції.

Як повідомлялося, Рада директорів Міжнародного валютного фонду планує розглянути і остаточно затвердити дворічну програму кредитування України обсягом близько $14-18 млрд в кінці квітня – на початку травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua