"Батьківщина" хоче скасувати заборону на застосування сили проти протестуючих


"Батьківщина" хоче скасувати заборону на застосування сили проти протестуючих

Фракція “Батьківщина” виступає за дозвіл правоохоронцям використовувати спецзасоби та зброю проти учасників акцій протесту.

Про це на Погоджувальній раді сказав в.о. голови фракції Сергій Соболєв.

Зокрема, за його словами, фракція виступає за скасування у Верховній Раді постанови № 740-VII від 20 лютого, якою було заборонено використовувати будь-яку зброю або спецзасоби щодо учасників акцій протесту.

За словами Соболєва, парламент повинен надати Міністерству внутрішніх справ право використовувати зброю у разі загрози захоплення адміністративних будівель.

Соболєв підкреслив, що порівняно з лютим обставини змінилися, і зараз Україна перебуває під загрозою зовнішнього втручання.

Нагадаємо, у пункті 2 постанови ВР № 740-VII від 20 лютого сказано: “Кабінету Міністрів України, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони України та підпорядкованим їм військовим і воєнізованим формуванням негайно припинити і не допускати в подальшому застосування сили. Заборонити використання будь-яких видів зброї і спеціальних засобів проти учасників акцій протесту”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua