0 800 307 555
0 800 307 555

Україна скоротила майже втричі поставки води в Крим - скаржиться місцева влада


Україна скоротила майже втричі поставки води в Крим - скаржиться місцева влада

Поставки дніпровської води до Криму Північно-Кримським каналом скорочені приблизно в три рази за рішенням Києва, повідомив перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв.

“При нормі близько 50 кубометрів на секунду зараз йде об’єм близько 16 кубічних метрів на секунду, і то через те, що ми знайшли технічне рішення, що не дозволяє їм повністю цю воду перекрити. Практично в три рази скоротили поставки”, – сказав Р. Теміргалієв журналістам у Сімферополі.

Перший віце-прем’єр Криму повідомив також, що, за його даними, структура, яка регулює надходження дніпровської води до Північно-Кримського каналу, скоротила поставки на вимогу заступника глави адміністрації президента України Андрія Сенченка.

Як повідомив раніше міністр природних ресурсів РФ Сергій Донський, практично 80% водопостачання Криму відбувається в основному за рахунок Північно-Кримського каналу, який протікає як територією України, так і територією Криму.

31 березня під час відвідин Сімферопольського водосховища С.Донський повідомив журналістам, що Мінприроди РФ до кінця року розробить програму альтернативного водопостачання Криму, в тому числі розгляне можливість будівництва трубопроводу з Кубані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua