Тарута: на тлі жалоби за шахтарями захоплюють відділення міліції, грабують їх - це дії терору і злочини проти пам'яті загиблих земляків


Тарута: на тлі жалоби за шахтарями захоплюють відділення міліції, грабують їх - це дії терору і злочини проти пам'яті загиблих земляків

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута закликав земляків не піддаватися на провокації і пообіцяв задіяти всі законні методи для наведення порядку. Про це йдеться в заяві голови Донецької ОДА, текст якого є у розпорядженні ZN.UA.

Тарута нагадав, що сьогодні і завтра в Донецькій області оголошено траур шахтарів, які загинули внаслідок аварії на шахті ім. Скочинського.

“На цьому тлі невідомі озброєні люди захоплюють в області відділення міліції, грабують їх і озброюють населення. Вважаю ці дії аморальними і протизаконними. Це – злочини проти людської гідності і пам’яті загиблих земляків. Впевнений, що ці дії терору, повинні бути класифіковані правоохоронними органами в сотвествии з законом”, – підкреслив губернатор.

“Весь минулий тиждень ми вели переговори з протестуючими людьми. Вони поділилися своїми проблемами, страхами і переживаннями. Я вислухав усіх. Ми знайшли точки взаимпонимания”, – заявив він.

“На нашу вимогу Донецьк відвідала делегація уряду на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Були намічені конкретні кроки, спрямовані на вирішення политческого кризи в країні шляхом прийняття нової редакції Конституції України. Ця Конституція закріпила б особливий статус російської мови і передачу більшості адміністративно-фінансових функцій регіонам”, – йдеться в заяві.

Як зазначив Тарута, “наш голос був почутий, але сьогодні деструктивні сили почали роботу на посилення кризи і зрив громадянського діалогу”.

“Звертаюся до донеччанам і жителям області. Прошу всіх не піддаватися на провокації. Донбас – це наш спільний дім – тут не місце агресорам і окупантам”, – заявив він.

За словами губернатора, у зв’язку з поточними подіями прийнято рішення про кадрове посилення силових органів Донецької області.

“Ми будемо використовувати всі законні способи для оперативного наведення порядку в області. Сьогодні Вербна Неділя, нам потрібно йти до церкви, молитися за свої сім’ї, душі загиблих шахтарів, і не піддаватися на провокації і агресивні протиправні дії”, – резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua