Яценюк: я проти силових сценаріїв, але є межа - протестуючі в Донецьку повинні покинути будівлю ОДА і здати зброю


Яценюк: я проти силових сценаріїв, але є межа - протестуючі в Донецьку повинні покинути будівлю ОДА і здати зброю

Учасники протестної акції, які утримують будівлю Донецької обласної державної адміністрації, повинні здати зброю і покинути це приміщення. Про це заявив на прес-конференції призначений Верховною радою прем’єр-міністром країни Арсеній Яценюк після завершення засідання з керівниками східних регіонів України, що пройшов у закритому режимі.

Яценюк підкреслив, що він “проти силових сценаріїв” вирішення конфлікту, проте “всьому є межа”. Він також повідомив, що не буде проводити зустріч з учасниками протесту, нагадавши, що в місті працює “постійно діючий штаб на чолі з першим віце-прем’єром Віталієм Яремою”, який займається питаннями подолання кризи.

На думку Яценюка, такий інститут влади, як обласні державні адміністрації, повинен піти в минуле. “Необхідно чітко розподілити повноваження між різними органами влади, передавши частину з них на місця. Збалансувати владу в країні повинен президент”, – пояснив він.
На нараді, серед іншого, розглядалися питання, пов’язані з внесенням змін до конституції, до бюджету України, а також питання, що стосуються безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua