Від початку року НБУ придбав державних облігацій на 26,3 млрд. грн


Від початку року НБУ придбав державних облігацій на 26,3 млрд. грн

Національний банк України в березні придбав у власність державні облігації України на 4,4 млрд грн і $5 млн, продаж цінних паперів зі свого портфеля НБУ не проводив.

При цьому від початку року регулятор придбав у власність ОВДП на 26,3 млрд грн і $5 млн.

За повідомленням регулятора, за результатами аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої держпозики в національній валюті, проведених у березні, до держбюджету надійшло 3,9 млрд грн (з початку року – 14,2 млрд грн), тоді як аукціони з розміщення ОВДП у доларах не відбулися (від початку року – $0,2 млрд).

Середньозважена дохідність ОВДП у національній валюті при їх первинному розміщенні в березні становила 12,74% річних (від початку року – 12,73%, у доларах – 5%).

Також повідомляється, що обсяг коштів, направлених на погашення та сплату доходів за ОВДП становить 21,5 млрд грн, у тому числі погашення – 15,6 млрд грн, сплата купонного доходу – 5,9 млрд грн.

Нагадаємо, в лютому Нацбанк придбав у власність держоблігацій України на суму 19,3 млрд грн (від початку року – 21,8 млрд грн).

Крім цього, в лютому регулятор здійснював операції з купівлі (продажу) державних облігацій України через механізм двостороннього котирування, і придбав держоблігацій на суму 0,3 млрд грн (від початку року – 1,0 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua