У Держуправсправами знайшли порушення на сотні мільйонів гривень


У Держуправсправами знайшли порушення на сотні мільйонів гривень

Ревізори виявили порушення в роботі Держуправління справами при Президенті на сотні мільйонів гривень.

Про це заявив новий керівник відомства Сергій Аверченко.

“Перше, що я зробив, – призначив ревізію всієї фінансово-господарської діяльності Державного управління справами. Для цього підключив і внутрішнє КРУ, і Державну фінансову інспекцію. Остання працює вже два тижні по апарату фонду державного майна. І потім будемо проводити повністю перевірку всіх підприємств ДУС. Загальна картина нерадісна, але не безнадійна”, – розповів він.

За його словами, в першу чергу зловживання пов’язані із земельними ділянками та їх відчуженням, майном і будівлями державних підприємств.

“Є, наприклад, держпідприємство. Воно працює, дає прибуток. Потім керівники раптом приймають рішення, що воно вже не працює. Раптом приміщення стають непридатними для роботи, просочені якимось свинцем або чимось ще… Ці будови зносяться і на їхньому місці ставляться житлові комплекси”, – заявив він.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк попросив Генпрокуратуру перевірити, як Держуправління справами закуповує продукти. Доручення прем’єр зробив після того, як ДУС накупив ягнятини по 543 гривні за кілограм та італійських сирів за 264-351 гривні.

Держуправління справами забезпечує діяльність президента України, Верховної Ради, Кабміну, проводить протокольні заходи. В управлінні Держуправсправами перебуває понад 60 державних підприємств, серед яких, наприклад, готелі “Україна”, “Дніпро”, “Президент-Готель”, авіапідприємство “Україна”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua