0 800 307 555
0 800 307 555

ДКЦПФР зареєструвала емісію облігацій корпорації “Фанні” на суму 10 млн. грн.


Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) 23 квітня 2003 року зареєструвала емісію облігацій ТОВ "Молочний дім", що входить у «Корпорацію «Фанні» - одного з лідерів ринку молочної продукції України. Організатором і андеррайтером випуску облігаційної позики виступає Приватбанк.

Загальна номінальна вартість облігацій складає 10 млн. гривень, номінальна вартість однієї облігації 1 тис. гривень. Облігації випускаються двома серіями:
- Серія "А" - річні облігації з прибутковістю 18% річних у гривні обсягом 6,5 млн. гривень;
- Серія "B" - півтори річні облігації з прибутковістю 20% річних у гривні обсягом 3,5 млн. гривень.

По облігаціях обох серій передбачена щоквартальна виплата процентного доходу.

Первинне розміщення облігацій буде проводитися в період з 22 травня по 22 липня 2003 р. Перед початком первинного розміщення Приватбанк із доручення Емітента буде здійснювати прийом конкурентних заявок на покупку облігацій, на підставі яких буде визначена єдина прибутковість первинного розміщення.

За даними ТОВ "Молочний дім", притягнуті в ході розміщення позикові ресурси будуть спрямовані на модернізацію і закупівлю виробничого устаткування, освоєння нових видів продукції, а також на поповнення оборотних коштів.

Довідка: ТОВ "Молочний дім" входить у корпорацію "Фанні", частка якої на ринку молочної продукції України складає більш 5%. Обсяг реалізації продукції під торговою маркою "Фанні" у 2002 році збільшився на 55% у порівнянні з 2000р., і склав 126,78 млн. гривень.

Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Станом на 1 березня поточного року чисті активи Приватбанку склали 6 512 млн. гривень. Статутний капітал банку складає 400 млн. гривень (69,3 млн. євро), власний капітал - 627,5 млн. гривень. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку нараховує 1 406 філій і відділень по всій території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua