У процесі повернення незаконно вивезених з України коштів вже є прогрес - Великобританія


У процесі повернення незаконно вивезених з України коштів вже є прогрес - Великобританія

У питанні повернення незаконно нажитих і вивезених українськими чиновниками в Великобританію коштів обидві країни тісно співпрацюють і вже є певний прогрес у цьому процесі, повідомив посол Великобританії в Україні Саймон Сміт.

“Уже ідентифіковано кілька конкретних справ, за якими перспектива визначення походження і повернення активів дуже хороша”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу.
При цьому С.Сміт підкреслив, що робота з повернення активів – це складний процес, який може забрати досить багато часу.

Як повідомлялося, Великобританія 7 березня паралельно з рішенням ЄС про введення санкцій відносно 18 українців, у тому числі Віктора Януковича, заявила про наміри заморозити їхні активи і провести відповідне розслідування з подальшим поверненням незаконно привласнених коштів Україні. Для цього Великобританія направила своїх експертів з фінансової розвідки в Київ.

Сміт на зустрічі з в.о. генпрокурора Олегом Махницьким заявив, що Великобританія пропонує Україні тіснішу співпрацю для повернення викрадених активів і виведених за кордон коштів. На думку посла, розслідування слід проводити у світових фінансових центрах з податковими пільгами для іноземного капіталу, зокрема, на Британських Віргінських островах і Гібралтарі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua