Київський суд заарештував рахунки екс-голови КГГА Попова


Київський суд заарештував рахунки екс-голови КГГА Попова

Печерський районний суд Києва заарештував рахунки екс-голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, сказав його адвокат Микола Карнаух.

Адвокат повідомив, що Печерський районний суд 19 березня заарештував рахунки Попова в банку Хрещатик і Індустріалбанку.

“Постанови винесені 19 березня без нашого попередження та безпідставно. Немає жодного доказу”, – уточнив він.

При цьому, за його словами, 8 квітня Апеляційний суд відмовив йому у задоволенні скарг на постанови Печерського суду про арешт майна.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 2 березня обрав стосовно екс-глави КМДА Олександра Попова запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, заборонивши йому без дозволу слідчого залишати місце постійного проживання. Запобіжний захід обрано в рамках кримінального провадження, яке розслідується відносно Попова Генеральною прокуратурою за підозрою в незаконному перешкоджанні проведенню масових акцій в центрі Києва.

Карнаух вважає звинувачення, висунуті його підзахисному, безпідставними. За його словами, Попов жодним чином не перешкоджав проведенню Євромайдана, навіть навпаки, на самому початку протестів пропонував встановити пункт обігріву для демонстрантів.

14 грудня Генпрокуратура вручила підозру у перевищенні повноважень під час розгону Євромайдана 30 листопада заступнику секретаря РНБО Володимира Сівковича і голові КМДА Олександру Попову.

Того ж дня президент України Віктор Янукович усунув підозрюваних з займаних посад. У підсумку 7 лютого кримінальне провадження щодо Попова було закрито рішенням суду на підставі закону про звільнення від кримінальної відповідальності учасників подій, пов’язаних з протестними акціями в країні.

Після зміни влади в Україні Генпрокуратура відкрила відносно Попова щодо подій на Майдані нове провадження. Захисник Попова Карнаух заявив, що справу було відкрито фактично за тими ж фактами, тільки була змінена кваліфікація осудних злочинів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua